Projekti

LLKA Lauku attīstības programmas pasākuma “Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” ietvaros organizē mācību kursu

LLKA Lauku attīstības programmas pasākuma “Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” ietvaros organizē mācību kursu "Kooperatīvu savstarpējās sadarbības ekonomiskie, vadības un juridiskie aspekti. Iespējas un riski"

16.05.2019

Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija aicina interesentus pieteikties mācību kursam "Kooperatīvu savstarpējās sadarbības ekonomiskie, vadības un juridiskie aspekti. Iespējas un riski”. Mācību kurss tiek organizēts Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma “Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” apakšpasākuma “Profesionālās izglītība un prasmju apguves pasākumi” ietvaros.

LLKA Lauku attīstības programmas pasākuma “Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” ietvaros organizē mācību kursu

LLKA Lauku attīstības programmas pasākuma “Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” ietvaros organizē mācību kursu "Eiropas Savienības valstu pieredze kooperatīvu sadarbībā un sadarbības pārvaldē"

13.05.2019

Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija aicina interesentus pieteikties mācību kursam "Eiropas Savienības valstu pieredze kooperatīvu sadarbībā un sadarbības pārvaldē”. Mācību kurss tiek organizēts Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma “Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” apakšpasākuma “Profesionālās izglītība un prasmju apguves pasākumi” ietvaros.

LLKA Lauku attīstības programmas pasākuma “Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” ietvaros organizē mācību kursu

LLKA Lauku attīstības programmas pasākuma “Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” ietvaros organizē mācību kursu "Kooperācija mājražošanā kopējās tirdzniecības attīstīšanai"

07.05.2019

Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija aicina interesentus pieteikties mācību kursam "Kooperācija mājražošanā kopējās tirdzniecības attīstīšanai”. Mācību kurss tiek organizēts Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma “Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” apakšpasākuma “Profesionālās izglītība un prasmju apguves pasākumi” ietvaros.

LLKA Lauku attīstības programma pasākuma “Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi”  ietvaros organizē mācību kursu “Kooperatīvu ekonomiska un pārdomāta vadība”

LLKA Lauku attīstības programma pasākuma “Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” ietvaros organizē mācību kursu “Kooperatīvu ekonomiska un pārdomāta vadība”

21.08.2018

Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija aicina pieteikties kooperatīvu pārstāvjus mācību kursam “Kooperatīvu ekonomiska un pārdomāta vadība”. Mācību kurss tiek organizēts Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma “Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” apakšpasākuma “Profesionālās izglītība un prasmju apguves pasākumi” ietvaros. 

Kooperatīvu vadītāji zināšanas papildina Somijā

Kooperatīvu vadītāji zināšanas papildina Somijā

01.03.2018

Laikā no 21.-23.februārim kooperatīvo sabiedrību vadītāji devās vizītē uz Somiju, apmeklējot ne tikai Somijā, bet arī Eiropas mērogā zināmos un lielākos lauksaimniecības uzņēmumus – piena pārstrādē „VALIO”, meža nozarē „Metsa group”, kā arī graudu un eļļas augu sēklu pārstrādē – „AVENA Nordic Grain Ltd”. Vizīte noslēdzās Somijas kooperatīvu apvienībā „PELLERVO”.

Semināru cikla „Mežsaimniecības kooperācija kā ilgtspējīga meža apsaimniekošana” organizēšana

Semināru cikla „Mežsaimniecības kooperācija kā ilgtspējīga meža apsaimniekošana” organizēšana

08.06.2015

Meža attīstības fonda finansētā projekta ietvaros plānota semināru cikla „Mežsaimniecības kooperācija kā ilgtspējīga meža apsaimniekošana” organizēšana, lai izglītotu un sniegtu informāciju mežsaimniecības pakalpojumu kooperatīvo sabiedrību (MPKS) biedriem, to vadītājiem un esošajiem/potenciālajiem darbiniekiem par kooperācijas iespējām meža nozarē, atbalsta pasākumiem un par meža ekonomiski izdevīgu un meža resursu efektīvu apsaimniekošanu.