• Sadarbībā slēpjas attīstības spēks!

Aktualitātes

LLU Mūžizglītības centrs sadarbībā ar LLKA  organizē mācību kursu

LLU Mūžizglītības centrs sadarbībā ar LLKA organizē mācību kursu "Kooperatīvu darbības attīstība, dažādošana un konkurētspējas palielināšana"

22.10.2019 Aktuāli lauksaimniekiem

Šī gada 25. un 29. oktobrī Latvijas Lauksaimniecības universitātes Mūžizglītības centrs sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociāciju (LLKA) organizē mācības "Kooperatīvu darbības attīstība, dažādošana un konkuretspējas palielināšana". Mācību mērķauditorija ir mācībspēki, kuri paši ir lauksaimnieciskās produkcijas ražotāji vai meža īpašnieki. 

LLKA pārstāvis G.Rozentāls piedalīsies kampaņas “GUDRĀ LATVIJA” atklāšanas pasākumā

LLKA pārstāvis G.Rozentāls piedalīsies kampaņas “GUDRĀ LATVIJA” atklāšanas pasākumā

14.10.2019 Aktuāli kooperatīviem

Otrdien, 15.oktobrī mežsaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības "Mežsaimnieks" vadītājs Grigorijs Rozentāls pārstāvēs Latvijas Lauksaimmniecības kooperatīvu asociāciju kampaņas "Gudrā Latvija" atklāšanas pasākumā, kas notiks Latvijas Universitātes un Microsoft Inovāciju centrā (LUMIC), Rīgā, Kalpaka bulvārī 4.

Konkurences padome aicina pieteikt nejēdzīgākos šķēršļus konkurencei

Konkurences padome aicina pieteikt nejēdzīgākos šķēršļus konkurencei

14.10.2019 Aktuāli kooperatīviem
Konkurences padome (KP) aicina piedalīties akcijā “Nejēdzīgākais šķērslis konkurencei”, kurā jāpiesaka likumos, Ministru kabineta noteikumos, pašvaldību saistošajos noteikumos un citos normatīvajos aktos iekļautie nepamatotie ierobežojumi konkurencei vai uzņēmējdarbībai. Akcijas mērķis ir identificēt nepamatotos šķēršļus un rosināt to novēršanu.

Notikumu kalendārs

Kooperācija - civilizēta egoisma forma.

(V. Švēbels)

Kooperācija ir nabadzības meita un pārticības māte.

(Š.Židē)

Dažas cilvēku darbības formas kalpo sociāliem mērķiem, citām ir saimniecisks raksturs, taču tikai kooperācija apvieno gan vienu, gan otru.

(A. Māršals)